Vibratorul si barbatii

• Mit sau nu, majoritatea barbatilor vor sa stie ca pot face dragoste o noapte intreaga. E bine stiut ca, dupa fiecare ejaculare, erectia se instaleaza,din ce in ce mai greu. Organismul uman nu e masina de sex si are propriul sistem de autoreglare. La fel de adevarat este ca femeilor nu le place sportul in dormitor. Il pot practica din cand in cand pentru variatie si descarcare de adrenalina, insa nu ca pe singura optiune existenta. Joaca cu vibratorul poate prelungi noaptea de dragoste si poate aduce acel sentiment de erotism, necesar cresterii excitatiei si tensiunii.

Sunt barbatii intimidati de vibrator? Se pare ca nu. Argumentele ar putea fi:

1. Le plac in general uneltele cu buton on/off si care fac zgomot.

2. Le face munca mai usoara.

3. Stiu ca orgasmul e numai o parte a ecuatiei.

4. E sexy.

5. Pot invata si ei ceva din aceasta experienta.

6. O femeie nu va fi niciodata sedusa si coplesita de un vibrator.

Cati dintre voi ati cumparat, insa, cadou iubitelor voastre, un vibrator?

• Buna!
    Articolul asta mi-a amintit de ce mi s-a intamplat acum 2 ani. Eu sunt unul dintre cei care au facut cadou iubitei lor un vibrator. I l-am luat cu gandul la multimea de posibilitati pe care avea sa le aduca in  viata noastre sexuala, dar si cu teama ca va fi mai bun decat mine, ca ii va oferi ceva in plus. Si cand am vazut-o inmuiata toata in joaca cu el, am suferit rau; dar a venit si recompensa: nu era niciodata multumita doar cu ce simtea cand se mangaia cu vibratorul, ci era doar un preludiu, dar unul de mare efect, judacand dupa felul cum sarea pe mine imediat ce il oprea. Asa ca mi-am recastigat increderea in mine si, mai mult, am avut parte de niste nopti de toata pomina, nopti din care am inteles mai multe despre mine si despre prietena mea. Stii cum se zice: totul e bine cand se termina cu bine!
  • Nu stiu de ce voi baietii va simtiti dati deoparte de un vibrator... este doar un obiect, un preludiu bun, mai ales ca voi baietii nu prea va pricepeti la preludiii